Prekių pristatymas

Prekės pristatomos paštu visoje Lietuvoje visiškai nemokamai!

Pristatymo laikas: 1-4 darbo dienos, neskaičiuojant gaminio gamybos laiko.

 

Galite pasirinkti, kaip jums patogiau, ar kad prekė būtų pristatoma į jūsų nurodytą pašto terminalą, ar tiesiai į namus. Jei į jūsų namus atvykęs kurjeris jūsų neras, tokiu atveju jums bus paliktas pranešimas, kur galima atsiimti siuntą.

Primename, kad visi juverlyrinai gaminiai, siunčiami paštu yra apdraudžiami, taigi galite būti ramūs, kad juos tikrai gausite saugiai ir laiku.

Prekes galima atsiimti tiesiogiai atvykus pas mus!


Pristatymo D.U.K

 

Per kiek laiko gausiu prekes?

Kadangi visi mūsų parduodami juvelyrinia dirbiniai yra gaminami specialiai jums ,tai kiekvieno jų gamyba užtrunka nuo 14 iki 20 darbo dienų, o siuntimas gali užtrukti iki 4 darbo dienų. Apie tikslesnį pristatymo ir pagaminimo terminą jus informuosime iš karto po to, kai suformuosite užsakymą.

 

Ar pristatote prekes į užsienį ?

Taip, pristatome į bet kurią jūsų nurodytą šalį. Dėl siuntimo išlaidų tariamasi atskirai el. paštu arba telefonu.

 

Jeigu turite papildomų klausimų ar specialių pageidavimų dėl prekės pristatymo, laukiame jų:

   El.paštu: info@juvelyriniaigaminiai.lt  

   Telefonu: +370 612 55840


 

Svarbu! Primename, jog prekės pateikimo metu Pirkėjas privalo, dar šalia esant kurjeriui patikrinti siuntos būklę bei pasirašyti važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Tik tokiu atveju, t.y. Pirkėjui pasirašius  važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo documente yra laikome, kad siunta jau buvo perduota tinkamos būklės. Pastebėjus, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar  kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo  aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas  nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.