Kaip gaminami žiedai

Kaip gaminami žiedai?

Juvelyriniaigaminiai.lt elektroninėje parduotuvėje žiedai gaminami tik pagal užsakymą. Kiekvienas žiedas yra pagamintas ilgametę patirtį turinčių juvelyrų, todėl galite būti tikri, puikia tiek sužadėtuvių, tiek vestuvinių žiedų kokybe bei mūsų darbu.

Dažnai mūsų klientai klausia ar žiedą galima apžiūrėti ir pasimatuoti. Šiuo metu tokios galimybės,  deja neturime, tačiau dėl to mūsų kainos yra mažesnės lyginant su kitomis aukso dirbinius pardavinėjančiomis įmonėmis. Taipogi nenustebkite, tačiau ir didžiuosiuose prekybos centruose esančiose parduotuvėse vestuvinių žiedų taip pat nenusipirksite. Jose rasite tik modelius, kurie tėra publikuojami stende. 

Apačioje, nuotraukose, galite peržvelgti, kaip gaminami jūsų užsakyti gaminiai.

 

 

1.  Lydomas auksas, iš kurio išgauname jūsų pageidaujamą aukso spalvą: geltoną, raudoną arba baltą.

 

 

 

 

2. Išlydžius auksą, vyksta žiedo gamyba. Dažniausiai žiedas būna vienos spalvos, tačiau jei jis yra kelių spalvų yra gaminami atskiri žiedukai, kurie vėliau yra sulydomi. Taigi jei renkatės žiedą, kuris yra dviejų ar trijų spalvų turėkite omenyje, jog žiedo darbo kaina bus didesnė.

 

 

 

2.1. Žiedas gaminamas staklėmis, kuriomis išgaunama pageidaujama forma, bei dydis. Pirminėje gamybos stadijoje žiedo dydis yra koreguojamas pagal jūsų nurodytą piršto dydį.

 

 

 

 

3. Pagaminus žiedas, jis yra gabenamas yra prabavimo rūmus, kur yra patvirtinimas aukso kiekis gaminyje. T.y. žiedas yra užprabuojamas, o briliantai sertifikuojami.

 

 

 

 

4. Patikrinus žiedo prabą, jis yra poliruojamas. Po šio proceso žiedas yra pabaigtas ir pateikiamas Jums.