Sveiki atvykę į Vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai

Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

Informacija

Vestuviniai žiedai yra dėvimi nuolat todėl itin svarbus jų patogumas. Kaip jį pagerinti? Sprendimas paprastas - žiedai turi būti gaminami su komforto (comfort) zona.

Rinkdamiesi žiedus internete turbūt dažnai susiduriate su problema kaip sužinoti savo piršto dydį. Mūsų įmonė juvelyrinius gaminius pardavinėja internetinėje parduotuvėje, todėl negalime pasiūlyti apžiūrėti gaminių gyvai ir jų pasimatuoti, nes kitaip jums negalėtume pasiūlyti tokių konkurencingų kainų bei puikių gaminių.

Renkatės vestuvinius žiedus, tačiau jums kyla klausimų koks pats optimaliausiais svoris būtinas jūsų gaminiui? Pasidalinsime keletu patarimų, kurie jums padės apsispręsti, kokius žiedus geriausia pasirinkti.

Nežinote, kokios spalvos auksą naudoti? Siūlome persiskaityti šį aukso spalvų gidą, kuris padės jums apsispręsti. Šiuo metu populiariausi aukso gaminiai yra gaminami iš raudonos, geltonos ir baltos spalvos. Mums, lietuviams, geriausiai žinoma yra raudona aukso spalva ir dar kitaip jis yra vadinamas rusišku auksu, tačiau iš tiesų šis pavadinimas nieko bendra su Rusija neturi.